نشست مسئولان دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد با مشاور دبیر کل و مدیریت دفتر آموزش و تحقیقات ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، نشست بررسی همکاری دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد با دفتر آموزش و تحقیقات ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری و مدیریت ستاد مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی با حضور دکتر عبدالرضا جوان جعفری رئیس دانشکده، دکتر محمد طاهر احمدی شادمهری و نمایندگان دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و دکتر حمید صرامی مشاور دبیر کل و مدیریت دفتر آموزش و تحقیقات ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری در روز سه‌شنبه 24 مهرماه 1397 در تالار مرحوم دکتر رزمی دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

در این نشست دکتر جوان جعفری رئیس دانشکده علوم اداری و اقتصاد دانشگاه فردوسی مشهد ضمن خوشامدگویی به میهمانان در خصوص اهمیت این جلسه و نتایج آن نکاتی را ارائه نمود و سپس معاون پژوهش و فناوری دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد در ارتباط باهدف برگزاری این نشست اظهار کرد: گسترش ارتباط بین دانشگاه و نهادهای دولتی و غیردولتی از اهداف مهم وزارت عتف و به طبع آن دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد. درواقع این‌یک ضرورت است زیرا معضلات و مشکلات فرا روی جامعه راه‌حل علمی می‌طلبد که این خود ضرورت ورود دانشگاه و به‌کارگیری ظرفیت‌های آن توسط جامعه را نشان می‌دهد.

در این راستا دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد طی سالهای قبل جلسات متعددی را با نهادهای مختلف برگزار نموده است و تفاهم‌نامه‌هایی نیز منعقدشده است. ازجمله جلسات با ستاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی که منجر به عقد تفاهم‌نامه شده است. جهت پیگیری اجرای مفاد تفاهم‌نامه و بحث و بررسی در مورد مشکلات اجرای آن در این جلسه برای بهره‌وری بیشتر و آگاهی از دیدگاه سایرین، از مرکز آموزش عالی استان ازجمله: دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دانشکده توان‌بخشی و پیراپزشکی، جهاد دانشگاهی مشهد، دانشگاه آزاد اسلامی مشهد، دانشگاه پیام نور مشهد، دانشگاه امام رضا (ع)، مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد، گروه‌های جامعه‌شناسی و روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد و هم‌چنین گروه جامعه‌شناسی دانشکده گردشگری جهاد دانشگاهی نیز دعوت به عمل آمد. در ادامه این جلسه مدعوین نقطه نظرات خود را ارائه نمودند و مقرر شد تمهیدات لازم برای گسترش تعاملات و رفع مشکلات در نظر گرفته شود.

841083

841084

 

آخرین اخبار