قهرمانی تیم معاونت فرهنگی اجتماعی و دانشجویی در مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مسابقات والیبال جام رمضان ویژه کارکنان و اعضاء هیأت علمی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور 8 تیم از روز یکشنبه ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ در محل سالن ۲۲ بهمن پردیس دانشگاه آغاز گردید.

تیم والیبال معاونت فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در جریان برگزاری این مسابقات با درخشش خوب بازیکنانش بر حریفان خود غلبه کرد و موفق به کسب عنوان قهرمانی این مسابقات گردید.

در مرحله فینال این مسابقات که روز شنبه  17 اردیبهشت ماه 1401 برگزار گردید، دو تیم معاونت فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه و دامپزشکی با یکدیگر به رقابت پرداختند که معاونت فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه توانست با غلبه بر تیم دانشکده دامپزشکی عنوان قهرمانی را از آن خود کند و تیم دانشکده دامپزشکی نیز نایب قهرمان شد.

دو تیم کتابخانه مرکزی و انتظامات دانشگاه نیز دیدار رده بندی این مسابقات را برگزار کردند که تیم انتظامات توانست حریف خود را شکست داده و مقام سوم این رقابت‌ها را کسب نماید.

دکتر غفاری، دکتر طاهری نیا(دانشکده مهندسی)، دکتر اخترپور، دکتر کشتی دار، دکتر مسافری، دکتر حمیدرضا طاهری، سید محمد مهدی موسوی، مجید حسن زاده، حسین یوسفیان، امیر پریدار، محمد قنبرزاده اعضای تیم والیبال حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در این دوره از مسابقات بودند. همچنین محمد قنبرزاده سمت سرپرست تیم را عهده‎دار بود.

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه