قابل توجه متقاضیان وام ویژه دانشجویان مقطع دکتری

ارسال شده در تاریخ :

ثبت نام متقاضیان وام ویژه دکتری (صندوق رفاه – بانک توسعه تعاون) از تاریخ اول مهر ماه  لغایت  30 مهر ماه 98  در سامانه پورتال دانشجویی (پویا) به آدرس اینترنتی  http://pooya.um.ac.ir  بخش درخواست های آموزشی آغاز خواهد شد . لذا زمان فوق قابل تمدید نبوده و به درخواست هایی که خارج از بازه زمانی انجام شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

دانشجویان جدید دکتری تخصصی (ورودی 98) فقط می توانند از وام صندوق رفاه استفاده نمایند لذا در انتخاب نوع وام دقت لازم به عمل آید .

تکمیل فرم 1 و 2 وام ویژه دکتری جهت کسانی که اولین بار است که این وام را درخواست می نمایند اجباری است .(فرم ها در پایین درج شده است )

دریافت وام دانشجویی منوط به سپردن تعهدنامه محضری با یک ضامن معتبر (کارمند رسمی یا پیمانی دولت )می باشد.(جهت کارمندان شاغل آخرین حکم کارگزینی در سال جاری و بازنشستگان نامه کسر از حقوق به صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فن آوری) کسانیکه قبلا تعهدنامه محضری ارائه داده اند و مورد قبول این اداره بوده نیاز به ثبت مجدد آن نمی باشد .

ثبت نام وام دانشجویان منوط به انتخاب واحد در ترم جاری می باشد .

در ضمن دانشجویانی که برقراری وام آن ها نیاز به ارایه مدارک می باشد می بایست در اسرع وقت به اداره رفاه دانشجویان مراجعه و مدارک مربوط به همان وام را ارایه نمایند.

واریز وام ها توسط صندوق رفاه انجام می گردد و زمان آن توسط دانشگاه تعیین نمی شود.

به دانشجویان متقاضی وام ویژه دکتری (بانک توسعه تعاون و صندوق رفاه) وام تحصیلی عادی تعلق نمی گیرد.

به دانشجویان سنواتی وام تعلق نمی گیرد ( کارشناسی و دکتری تخصصی 8 نیمسال اول تحصیل- کارشناسی ارشد 4 نیمسال اول تحصیل- دکتری حرفه ای 12 نیمسال اول تحصیل وام تعلق می گیرد).

به دانشجویان مهمان و شاغل (کارمند موقت و دائم- بورسیه ها و ... ) وام تعلق نمی گیرد.(هر کاری که مستلزم دریافت اجرت باشد)

دانشجویان گرامی، صرف درخواست وام منوط به برقراری آن نمی باشد.

خواهشمند است سوالات خود را با اداره رفاه دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد مطرح نمایید.

فرم شماره ۱

formvam1

 

فرم شماره ۲

formvam2

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه