حضور افتخار آفرین دانشگاه فردوسی مشهد در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی

ارسال شده در تاریخ :

دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان تنها مرکز دانشگاهی پذیرفته شده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سوی وزارت نفت در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی با حضور بیش از 4 هزار شرکت داخلی و خارجی شرکت کرد و توانمندی های خود را در این نمایشگاه ار ائه نمود.

دانشگاه فردوسی مشهد برای اولین بار با هدف معرفی افتخارات دانشگاه و پژوهشکده نفت و گاز و ارائه توانمندی‌ها در حوزه بالادستی و پایین دستی نفت در بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی به عنوان تنها مرکز دانشگاهی پذیرفته شده توسط وزارت نفت شرکت نمود.

اهم دستاوردهای دانشگاه فردوسی مشهد در این نمایشگاه عباتند از:

رونمایی از چند نمونه از تجهیزات جدید ساخته شده شامل دستگاه‌های فرایند اکسیداسیون پیشرفته پیوسته و ناپیوسته، دستگاه حذف اتدیوم برماید، پیکنومتر گازی، دستگاه تصفیه پیشرفته آب و پساب صنعتی، با حضور جناب آقای مهندس جوادی معاون محترم وزیر نفت در امور مخازن هیدروکربوری صورت گرفت و موفق به کسب تقدیرنامه از سوی معاون محترم وزیر نفت در کشور گردید.

معرفی طرح های منحصر به فرد جداکننده مافوق صوت، غشاهای پلیمری الیاف تو خالی، طرح الکترودیالیز، دستگاه سه محوره سنگ

معرفی اختراع صنعتی بیوسنسور الکل اکسیداز، معرفی پژوهشکده نفت و گاز و توانمندهای رقابتی آن، معرفی توانمندهای ارزشمند آزمایشگاه تحقیقات و آزمون پلیمری دانشگاه و معرفی توانمندهای ارزشمند آزمایشگاه مرکزی دانشگاه

840112

840113

آخرین اخبار