جلسه معارفه و توجیهی دانشجویان نو ورود دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد جلسه معارفه و توجیهی دانشجویان نوورود دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست با حضور ریاست دانشکده، معاون و مدیران گروه‌ها، اعضای هیات علمی و کارکنان اداری و نمایندگانی از تشکل‌های دانشگاهی و دانشجویی در محل آمفی‌تئاتر این دانشکده برگزار شد.

در این مراسم که روز دوشنبه ۱۵ مهرماه ۱۳۹۸ برگزار شد، دکتر محمدتقی دستورانی رئیس دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست ضمن خوش‌آمد گویی به دانشجویان، پذیرفته شدن حضور آنان در دانشگاه بزرگ فردوسی مشهد را تبریک گفت و در ادامه به بررسی نقش و جایگاه رشته‌های دانشکده در رفع بحران‌های زیست‌محیطی اشاره کرد.

دکتر محمد فرزام معاون دانشکده نیز ضمن معرفی کادر آموزشی و سایر همکاران بخش اداری به معرفی قوانین و مقررات آموزشی مهم و ضروری برای دانشجویان جدید پرداخت.

سپس دکتر عادل سپهر عضو هیات علمی دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست و مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه ضمن خیرمقدم به دانشجویان جدید و حضور آنان در دانشگاه فردوسی مشهد، افتخارات و رتبه‌های علمی این دانشگاه را عنوان کرد و در ادامه به اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادهای دانشگاه توسط دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه اشاره نمود و افزود: این مدیریت تلاش می‌کند با استفاده از سایت دانشگاه همچنین فضای مجازی اخبار و رویدادهای این دانشگاه را اطلاع‌رسانی کند.

در ادامه مدیران گروه‌های آموزشی مهندسی طبیعت، محیط‌زیست، شیلات ضمن معرفی رشته‌های تحصیلی به معرفی اعضاء هیات علمی گروه‌های آموزشی و تشریح برنامه‌های آموزشی دوره‌های درسی پرداختند.

فرایند استفاده از کتابخانه و آشنایی دانشجویان با کتابخانه مرکزی توسط کارشناس آن مرکز ارائه گردید و در ادامه نماینده تشکل‌ها و انجمن‌های دانشکده به معرفی فعالیت‌های خود پرداختند.

در حاشیه برگزاری مراسم، نمایشگاهی توسط تشکل‌های دانشجویی برپا شد که مورد بازدید علاقه‌مندان قرار گرفت.

844039

844040

844038

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه