جلسه معارفه و توجیهی دانشجویان نو ورود دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد جلسه معارفه و توجیهی دانشجویان نوورود دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست با حضور ریاست دانشکده، معاون و مدیران گروه‌ها، اعضای هیات علمی و کارکنان اداری و نمایندگانی از تشکل‌های دانشگاهی و دانشجویی در محل آمفی‌تئاتر این دانشکده برگزار شد.

در این مراسم که روز دوشنبه ۱۵ مهرماه ۱۳۹۸ برگزار شد، دکتر محمدتقی دستورانی رئیس دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست ضمن خوش‌آمد گویی به دانشجویان، پذیرفته شدن حضور آنان در دانشگاه بزرگ فردوسی مشهد را تبریک گفت و در ادامه به بررسی نقش و جایگاه رشته‌های دانشکده در رفع بحران‌های زیست‌محیطی اشاره کرد.

دکتر محمد فرزام معاون دانشکده نیز ضمن معرفی کادر آموزشی و سایر همکاران بخش اداری به معرفی قوانین و مقررات آموزشی مهم و ضروری برای دانشجویان جدید پرداخت.

سپس دکتر عادل سپهر عضو هیات علمی دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست و مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه ضمن خیرمقدم به دانشجویان جدید و حضور آنان در دانشگاه فردوسی مشهد، افتخارات و رتبه‌های علمی این دانشگاه را عنوان کرد و در ادامه به اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادهای دانشگاه توسط دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه اشاره نمود و افزود: این مدیریت تلاش می‌کند با استفاده از سایت دانشگاه همچنین فضای مجازی اخبار و رویدادهای این دانشگاه را اطلاع‌رسانی کند.

در ادامه مدیران گروه‌های آموزشی مهندسی طبیعت، محیط‌زیست، شیلات ضمن معرفی رشته‌های تحصیلی به معرفی اعضاء هیات علمی گروه‌های آموزشی و تشریح برنامه‌های آموزشی دوره‌های درسی پرداختند.

فرایند استفاده از کتابخانه و آشنایی دانشجویان با کتابخانه مرکزی توسط کارشناس آن مرکز ارائه گردید و در ادامه نماینده تشکل‌ها و انجمن‌های دانشکده به معرفی فعالیت‌های خود پرداختند.

در حاشیه برگزاری مراسم، نمایشگاهی توسط تشکل‌های دانشجویی برپا شد که مورد بازدید علاقه‌مندان قرار گرفت.

844039

844040

844038

آخرین اخبار