تقدیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و رئیس هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت عتف استان خراسان رضوی

ارسال شده در تاریخ :

پس از عملکرد برتر هیات نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت عتف استان خراسان رضوی و کسب رتبه اول در بین هیات های استانی، دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد تقدیر و تشکر نمود.

در این لوح تقدیر آمده است:

جناب آقای دکتر کافی

رئیس محترم دانشگاه فردوسی مشهد و رئیس هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت عتف استان خراسان رضوی

 با سلام و احترام،

بی‌تردید بالندگی، پیشرفت و ارتقاء کیفی نظام آموزش عالی و دستیابی به‌نظام پاسخگویی به ذی‌نفعان درونی و بیرونی، حاصل تلاش و مساعی اعضای محترم هیأت های نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، کارشناسان و دست‌اندرکاران دلسوز و توانمندی است که درراه اعتلای آموزش عالی از هیچ کوششی دریغ نمی‌نمایند. ازاین‌رو، اکنون‌که نتایج ارزیابی عملکرد هیأت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت عتف استان خراسان رضوی در سال 1396 گویای کیفیت برتر برنامه‌ها و فعالیت‌های آن مجموعه است؛ بر خود لازم می‌دانم از زحمات جناب‌عالی، دبیر، اعضاء و سایر کارکنان خدوم آن هیأت استانی، تقدیر و تشکر نموده و از خداوند منان توفیق خدمت به جامعه دانشگاهی را برای یکایک شما عزیزان طلب نمایم. امید است با اتکال به حضرت باری‌تعالی و بهره‌مندی از الطاف امام عصر (عج) در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و بهبود کیفیت آموزش عالی کشور موفق و مؤید باشید.

منصور غلامی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری

 

Dabir97

آخرین اخبار