تقدیر معاون فرهنگی اجتماعی وزارت عتف از معاونت فاد دانشگاه فردوسی مشهد در پی موفقیت در دوازدهمین جشنواره بین المللی حرکت

ارسال شده در تاریخ :

در پی انتخاب دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دانشگاه برگزیده در دوازدهمین جشنواره بین المللی حرکت، دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ارسال لوح تقدیر این موفقیت را به دکتر حمید رضا طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد تبریک گفت.

 

در متن این لوح تقدیر آمده است:

 

جناب آقای دکتر حمید رضا طاهری

 

معاون محترم فرهنگی اجتماعی و دانشحویی دانشگاه فردوسی مشهد

 

بی شک، رشد تعالی علمی و فرهنگی کشور و ساختن آینده ای درخشان و امید آفرین نیازمند پویایی، نشاط و خلاقیت برآمده از مسئولیت اجتماعی دانشگاه و دانشجویان است. در این مسیر، انجمن های علمی دانشجویی و جشنواره بین المللی حرکت فرصت و عرصه ای را برای شکوفایی و حمایت از این توانمندی ها ارائه می دهند.

 

این لوح سپاس به پاسداشت اهتمام و مشارکت شایسته شما در دوازدهمین جشنواره بین المللی حرکت و کسب عنوان دانشگاه برگزیده تقدیم می شود.

 

امید است با تعهد، تلاش و اندیشه نوآورانه شما، حرکت پرشتاب رشد و توسعه علمی و فرهنگی ایران اسلامی را شاهد باشیم.

 

غلامرضا غفاری

 

معاون فرهنگی و اجتماعی

 

 لازم به ذکر است دوازدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت به صورت مجازی در دانشگاه الزهرا (س) برگزارشد و در مراسم اختتامیه این جشنواره بین المللی که با حضور  دکتر منصور غلامی، وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دانشگاه برگزیده دوازدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت انتخاب و معرفی گردید.

 

loh.harkat.993

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه