تقدیر مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

دکتر مجید صفاری نیا مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ارسال نامه، انتخاب مرکز مشاوره و توانمند سازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد را به عنوان مرکز مشاوره دانشجویی برتر کشوری تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه در متن نامه چنین آمده است:

جناب آقای دکتر حمید رضا طاهری

معاون محترم فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

با سلام و احترام،

ضمن تشکر از حمایت ها و پشتیبانی های جنابعالی برای ارائه خدمات مناسب بهداشتی روانی و ارتقای سلامت روانی دانشجویان، به استحضار می رساند مرکز مشاوره آن دانشگاه به عنوان مرکز مشاوره دانشجویی برتر کشور در سال 1399 انتخاب و در سی و دومین گردهمایی روسای مراکز مشاوره دانشگاه های کشور که در تاریخ 18 خرداد ماه سال جاری برگزار شد، مورد تقدیر قرار گرفت .

ضمن قدردانی از زحمات رئیس، کارکنان و کارشناسان محترم مرکز مشاوره آن دانشگاه، این موفقیت را به جنابعالی و تمامی دست اندرکاران امر بهداشت روان دانشگاه، تبریک عرض می نمایم و امیدوارم با حمایت و تقدیر از فعالیت های اعضای محترم مرکز مشاوره دانشگاه، در امر ارتقا سلامت روانی اجتماعی دانشجویان عزیز و جامعه دانشگاهی کشورمان گام های موثری برداشته شود.

با آرزوی توفیق

مجید صفاری نیا

مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت

لازم به ذکر است مرکز مشاوره و توانمند سازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد به‌عنوان دبیرخانه مراکز مشاوره منطقه 9 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور و نیز دبیرخانه مراکز مشاوره عضو شورای هماهنگی استان خراسان رضوی در راستای بهبود سطح کیفی و افزایش دانش تخصصی کارشناسان این مراکز کارگاه‌های کاربردی با موضوعات روان‌شناختی مختلف برگزار می‌کند.

هدف اصلی این مرکز مشاوره دانشجویی، ارتقاء مهارت‌های زندگی شهروندی و افزایش سلامت روانی و کاهش آسیب‌های روانی و اجتماعی دانشجویان از طریق ارائه خدمات پیشگیرانه آموزشی، روان‌درمانی، مشاوره، مددکاری، پایش سلامت و ارزشیابی است.

moshavere1400

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه