تقدیر از کارشناسان واحد مددکاری مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز مددکاری اجتماعی ، دکتر حمید رضا طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور در مرکز مشاوره و توانمند سازی دانشجویان دانشگاه از کارشناسان  واحد مددکاری این مرکز تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی معاونت فاد، دکتر طاهری در این مراسم که با حضور دکتر باباخانی مدیر عامل بنیاد دانشگاهی فردوسی، دکتر غفاری رئیس مرکز مشاوره و کارشناسان این مرکز برگزار شد، در سخنان خود ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و ولادت حضرت علی (ع)،  نام گذاری 13 رجب سالروز ولادت حضرت علی (ع) به عنوان روز ملی مددکار را نشانه اهمیت و جایگاه رفیع مددکاران در جامعه دانست .

معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه افزود: مددکاران مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشگاه  با بهره مندی از دانش خود و با حفظ کرامت دانشجویان روحیه سرزندگی و نشاط را در مددجویان خود تقویت می نمایند.

دکتر طاهری ادامه داد: در سال جاری شاهد تلاش  خوبی از سوی کارشناسان مرکز مشاوره و توانمندسازی بودیم و باید خودمان را برای زمان پسا کرونا و تلاش بیشتر آماده نماییم.

در ادامه این مراسم پس از گزارش کارشناسان مرکز مشاوره در خصوص تلاش و فعالیت دوران کرونا با حفظ رازداری مددجویان و کمک خیرین به دانشجویان در مورد اعطای وام و تامین هزینه های آنان  از کارشناس واحد مددکاری مرکزمشاوره و توانمندسازی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد با اهدا لوح قدردانی شد.

moshaversite2

moshaversite3

moshaversite4

moshaversite5

moshaversite6

moshaversite7

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه