برگزاری مسابقات ورزشی در جشنواره فرهنگی زیارتی دانشجویان دختر بین المللی دانشگاه های سراسر کشور در دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در روزهای ۶ و ۷ فروردین ماه ۱۴۰۱ همزمان با برگزاری جشنواره فرهنگی زیارتی دانشجویان دختر بین المللی دانشگاه های سراسر کشور در دانشگاه فردوسی مشهد، با تلاش مدیریت تربیت بدنی دانشگاه فردوسی مسابقاتی در رشته های دارت و فوتبال دستی برگزار شد و دانشجویان علاقمند در این مسابقات به رقابت با یکدیگر پرداختند که در پایان این بازی های مهیج و جذاب، نفرات برتر این مسابقات مشخص شد.

در رشته دارت خانم ها انسیه عظیمی،فرشته ابراهیمی و کریمه سعیدی هر سه از کشور افغانستان و دانشجوی دانشگاه الزهرا تهران به مقام اول تا سوم دست یافتند.

همچنین در رشته فوتبال دستی نیز خانم ها سمیرا حسنی،فرشته ابراهیمی و معصومه خجسته هر سه از کشور افغانستان و دانشجوی دانشگاه الزهرا تهران موفق شدند مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دهند.

شایان ذکر است که روابط عمومی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه فردوسی مشهد اعلام نمود، برای دانشجویان ممتاز پسر بین المللی  دانشگاه های  سراسر کشور که در روزهای ۹ و ۱۰ فروردین ماه سال 1401 در دانشگاه فردوسی مشهد حضور خواهند داشت، مسابقات ورزشی مختلفی برنامه ریزی و تدارک دیده شده است.

varzeeh14013

varzeeh14012

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه