برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

مراسم تودیع دکتر مقیمی رئیس پیشین و دکتر عباسی رئیس جدید  دانشکده  علوم دانشگاه فردوسی مشهد در روز سه شنبه  20 شهریور ماه 97 در تالار دکتر سعادت این دانشکده برگزار شد.

در این جلسه که با حضور هیئت رئیسه دانشگاه، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشکده علوم برگزار شد، دکتر کیوانفر معاون برنامه ریزی و توسعه منابع دانشگاه با تقدیر وتشکر از خدمات چند ساله دکتر مقیمی در طول ریاست ایشان دردانشکده علوم در مورد رویکردها و شرایط موجود در دانشگاه مطالبی را ارائه نمود و افزود: بر اساس سند راهبردی رتبه دانشگاه فردوسی مشهد بهتر شده است و با توجه به اینکه  یکی از اهداف دانشگاه نقش بین المللی و پذیرش دانشجوهای بین الملل بوده تا در عرصه دانشگاه‌های بین الملل قرار گیرد، هدف دانشگاه مسئولیت پذیری در حوزه های تکنولوژی و علوم انسانی است و در ادامه از دکتر عباسی بابت قبول سمت ریاست دانشکده علوم تشکر نمود.

دکتر بهرامی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد نیز در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات دکتر مقیمی در طول تصدی ریاست دانشکده علوم برای آدکتر عباسی رئیس جدید دانشکده علوم آرزوی موفقیت نمود.

سپس دکتر مقیمی رئیس پیشین دانشکده علوم ضمن خیر مقدم خدمت اساتید وکارکنان یادی از اساتید فقید و بازنشسته دانشکده نمود و در ادامه برنامه ها و کارهای انجام شده در دوران ریاست خود را برای حاضران ارائه نمود و از همراهی و اساتید و کارکنان در این دوران تشکر نمودند.

 در پایان جلسه پس از سخنان دکتر عباسی رئیس جدید دانشکده علوم در خصوص  برنامه های آموزشی،اداری و مالی،پژهشی و فناوری و دانشجویی و فرهنگی دانشکده ،  از تلاش های دکتر مقیمی رئیس پیشین دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد با اهدای لوح و تندیس تقدیر شد.

ارسال کننده خبر: تقی زاده

tdmr972

tdmr973

tdmr974

آخرین اخبار