برگزاری دوره آموزشی آشنایی با سیاست ها و انتظارات دانشگاه ویژه اعضای هیات علمی جوان

ارسال شده در تاریخ :

دوره آموزشی آشنایی با سیاست ها و انتظارات دانشگاه ویژه اعضای هیات علمی جوان، در راستای توانمند سازی اعضای هیات علمی جدید‌الورود و با هدف تعمیق ارتباط مدیران حوزه معاونت آموزشی با استادان جوان (با همراهی خانواده ها)، توسط معاونت آموزشی در روزهای جمعه و شنبه 5 و 6 آبان ماه 1402 با حضور دکتر ضابط رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، فرماندار شهرستان نیشابور، دکتر شعبانی معاون آموزشی، دکتر لطفی معاون پژوهشی و معاون نهاد رهبری دانشگاه فردوسی مشهد در شهر نیشابور برگزار شد.

در ابتدای جلسه فرماندار شهرستان نیشابور، ضمن خوش آمدگویی به اعضای هیات رئیسه و هیات علمی دانشگاه، به بیان ویژگی‌های شهرستان نیشابور پرداخت.

در ادامه دکتر ضابط به ویژگی‌های دانشگاه از منظر سند دانشگاه اسلامی اشاره نموده و به جایگاه دانشگاه فردوسی مشهد در زیست بوم نوآوری شرق کشور، تاکید کرد. وی در ادامه به برنامه های دانشگاه برای حمایت از استادان جوان پرداخت.

 دکتر شعبانی ضمن ترسیم جایگاه رفیع معلم در نظام آموزش عالی کشور و دانشگاه، مفهوم و ویژگی‌های معلم الهام بخش را تبیین نمود.

دکتر لطفی نیز با اشاره به مفهوم فرایند طراحی و حل مساله، موضوعات و جهت‌گیری‌های کلان معاونت پژوهشی را تشریح کرد.

 در پایان این گردهمایی دو روزه، حاضران پس از بازدید از مجموعه علمی افلاک نما و آرامگاه کمال الملک، عطار و خیام و زیارت امامزاده محروق به مشهد بازگشتند.

1.JPG

2.JPG

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه