بازدید معاون اجرایی گسترش زبان فارسی و ایران‌شناسی در دانشگاه‌ها از مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر بهادر باقری معاون اجرایی و گسترش زبان فارسی و ایران‌شناسی در دانشگاه‌ها و مراکز علمی خارج کشور وزارت علوم روز شنبه 29 دی‌ماه 97 از مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه فردوسی مشهد (مرکز فردوسی) بازدید کرد.

وی پس از نشست با دکتر تقوی رئیس مرکز، از امکانات آموزشی مرکز و کلاس‌ها بازدید و با مدرسان و فارسی آموزان مرکز گفت‌و‌گو کرد. شمار فراوان فارسی آموزان، محیط پویا و شاداب مرکز آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌زبانان دانشگاه فردوسی مشهد (مرکز فردوسی) و امکانات آموزشی مناسب آن از نکاتی بود که برای ایشان جالب‌توجه بود و بر این اساس از مسئولان و همکاران مرکز نیز قدردانی کرد.

دکتر بهادر باقری طی گفتگویی با رئیس و مسئولان مرکز به برنامه‌های مربوط به گسترش زبان اشاره کرد و بر ضرورت استفاده از تجربه‌های استادان اعزامی و مراکز مربوط و به‌ویژه بازتاب رسانه‌ای فعالیت‌های آنان تأکید کرد؛ چراکه مراکزی هستند که بدون برخورداری از ظرفیت‌های لازم گزارش‌های مفصل ارائه می‌کنند.

841664

آخرین اخبار