بازدید اعضای هیئت‌علمی دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست از مرکز اطلاع‌رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، پیرو سلسله جلسات مشترک کارشناسان مرکز اطلاع‌رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد با اعضای هیئت‌علمی دانشگاه، روز دوشنبه 20 اسفندماه 97، اعضای هیئت‌علمی دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست ضمن بازدید با کارشناسان و مسئولان این مرکز نیز گفتگو کردند.

در این نشست خانم دکتر عباسی توضیحاتی در مورد وضیعت کتابخانه و اقداماتی که بعد از تجمیع کتابخانه‌های دانشگاه صورت گرفته و همچنین تلاش‌های انجام‌شده برای ارائه بهینه خدمات، ارائه کرد و در ادامه چند نفر از کارشناسان مرکز اطلاع‌رسانی و کتابخانه مرکزی دانشگاه فردوسی مشهد خدمات ویژه مربوط به بخش‌ها را معرفی کردند.

دکتر محمدتقی دستورانی رئیس دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست ضمن تشکر بابت دعوت، در خصوص نکات مطرح‌شده اظهار داشت: با معرفی بیشتر بعضی از خدمات ازاین‌پس تلاش می‌شود تعاملات نزدیک‌تری با کتابخانه برقرار شود به‌ویژه در خصوص برگزاری کارگاه‌های آموزشی، استفاده بهینه از منابع و تشویق دانشجویان در مراجعه و استفاده از خدمات کتابخانه.

در ادامه سوا لاتی از طرف اعضای هیئت‌علمی مطرح گردید که کارشناسان این مرکز پاسخ لازم را ارائه کردند.

لازم به ذکر است پس از بازدید اعضای هیئت‌علمی دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست مقرر شد نمایندگان هر گروه آموزشی معرفی شوند تا در ارتباط با خرید منابع کتابخانه‌ای و در مشاوره‌های مربوط به هر گروه از نظرات آنان استفاده شود.

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه