انتصاب دکتر شهرام عباسی به‌عنوان رئیس دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در حکمی دکتر شهرام عباسی دانشیار دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد را با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال به سمت رئیس دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

با سلام و احترام،

 نظر به‌مراتب تعهد، تجربه و شایستگی‌های جناب‌عالی به‌موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال به‌عنوان رئیس دانشکده علوم پایه منصوب می‌شوید. امید است با استفاده از دانش و تجربه استادان و کارشناسان، امور محوله آن دانشکده را بر اساس سند راهبردی به نحو احسن مدیریت فرمایید. تعامل بین گروه‌های آموزشی، بهره‌مندی از خرد جمعی و هم‌افزایی بین اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان و افزایش سهم دانشکده در ارتقای کیفی مقالات دانشگاه در زمره اهدافی است که تحقق آن مورد انتظار است. از خداوند متعال موفقیت حضرت‌عالی را در انجام این مسئولیت خواهانم.

محمد کافی

رئیس دانشگاه

.

لازم به ذکر است دکتر شهرام عباسی دانشیار گروه آموزشی فیزیک دانشکده علوم و از سال 1396 تاکنون سمت معاون آموزشی این دانشکده را عهده‌دار می‌باشد.

دکتر شهرام عباسی عضو هیئت‌علمی گروه فیزیک دانشگاه در سال 1394 از طرف معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به‌عنوان یکی از محققان سرآمد و برتر کشور برگزیده شد و در فهرست 100 نفر از سرآمدان علمی ایران قرار گرفت.

وی عضو وابسته مرکز بین‌المللی فیزیک نظری (ایتالیا- تریست) بوده و از سال 1386 تاکنون به‌عنوان پژوهشگر مقیم با پژوهشکده نجوم در پژوهشگاه دانش‌های بنیادی (IPM) همکاری دارد.

آخرین اخبار