انتصاب دکتر حمیدرضا طاهری به عنوان معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد، در حکمی دکتر حمیدرضا طاهری، استاد گروه آموزشی رفتار حرکتی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه را به مدت دو سال، به‌عنوان معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

با توجه به تجربه و شایستگی‌های جنابعالی در مسئولیت‌پذیری در حوزه فرهنگی- اجتماعی و دانشجویی و توانمندی‌های اجرایی شما، به‌موجب این حکم، با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی، به مدت دو سال به‌عنوان معاون فرهنگی – اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب می‌شوید. با توجه به جایگاه ویژه این معاونت و نقش حیاتی آن در ایجاد و حفظ نشاط و سلامت روح و جسم خانواده بزرگ دانشگاه فردوسی، به‌ویژه دانشجویان، انتظار می‌رود تسهیلگری در امور جاری و فرهنگ‌سازی احترام و همدلی میان دانشجویان را در دستور کار خود قرار دهید. حفظ و توسعه فعالیت‌های دانشجویی با بهره‌گیری از خرد جمعی مدیران و کارشناسان حوزه مربوطه و جذب منابع برون دانشگاهی، ازجمله انتظاراتی است که امید می‌رود در سایه تلاش‌های برنامه محور شما و منطبق بر سند راهبردی دانشگاه شاهد آن باشیم. موفقیت شمارا در انجام این مسئولیت و بازتاب آن را در افزایش روزافزون پویایی، شادابی و رضایتمندی در محیط‌های دانشجویی از خداوند متعال خواستارم.

دکتر حمیدرضا طاهری استاد گروه آموزشی رفتار حرکتی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد می‌باشد که قائم‌مقام اداره کل تربیت‌بدنی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری، معاون طرح و توسعه ورزش دانشگاه‌های کشور، ریاست دانشکده  علوم ورزشی دانشگاه، مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه فردوسی مشهد، عضویت در شورای راهبردی ورزش دانشگاه‌های کشور، عضویت در شورای نظارت و ارزیابی ورزش دانشگاه‌های کشور، دبیر کل سیزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های کشور، رئیس هیئت ورزش‌های دانشگاهی استان خراسان رضوی،دبیر منطقه نه و سه ورزش دانشگاه های کشور، مشاور عالی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و عضو هیئت‌مدیره شورای آموزشی و پژوهشی ورزش کشور از سوابق اجرائی ایشان می‌باشد.

 

کانال اخبار دانشگاه فردوسی مشهد

https://telegram.me/ferdowsium

آخرین اخبار