افتخار آفرینی دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد در مسابقات شطرنج آنلاین دانشجویی کشور

ارسال شده در تاریخ :

اولین دوره مسابقات شطرنج آنلاین دانشجویان سراسر کشوربه میزبانی هیات ورزش های دانشگاهی استان البرز برگزار و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

 

به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشجویی، اولین دوره مسابقات شطرنج  آنلاین  دانشجویان دانشگاه های سراسر کشور با همت هیأت ورزش های دانشگاهی استان البرز با همکاری انجمن شطرنج فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و هیات شطرنج استان البرز به مناسبت دهه مبارک فجر در دو بخش دختران و پسران با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

 

بنابراین گزارش در این مسابقات 143 دانشجوی پسر و 82 دانشجوی دختر و به روش سوئیسی با هم به رقابت پرداختند که در پایان وصال حامدی نیا داشجوی دانشگاه فردوسی مشهد در بخش دختران موفق به کسب مقام اول و قهرمان مسابقات شد و مبینا کلانتری و آناهیتا غلامی اوریمی به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در بخش پسران نیز مقام اول و قهرمان مسابقات، به امیرحسین جمشیدی رسید و علی راستبد مقام دوم و محمد امین مولایی در جایگاه سوم قرار گرفت.

شایان ذکر است 8 بازیکن عنوان دار بین المللی شامل یک استاد بین المللی آقایان، 3 استاد فدراسیون بین المللی، و یک استاد بین المللی بانوان، یک استاد فیده بانوان و یک کاندیدای استادی بانوان در این رقابت ها حضور داشتند.

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه