افتخارآفرینی کانون‌های فرهنگی و هنری دانشگاه فردوسی مشهد در هشتمین جشنواره ملی رویش

ارسال شده در تاریخ :

آئین اختتامیه هشتمین جشنوارۀ ملی رویش در بعد از ظهر روز دوشنبه 27 مرداد ماه 1399 با حضور وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده بصورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت فاد، دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آئین اختتامیه هشتمین جشنوارۀ ملی رویش با اشاره به شیوع ویروس کرونا و برگزاری مجازی اختتامیه این دوره از جشنواره اظهار داشت: گرچه این بیماری غیرمنتظره و در نوع خود کم‌نظیر جامعه بشری و کشور ما را درگیر خود کرده است، اما در کنار آن ابتکارات، دستاوردها و اقداماتی را به دست آوردیم که شاید در حالت عادی نداشتیم.

وی، یکی از ویژگی‌های کانون‌های دانشجویی را پیگیری علایق و سلایق در کنار کسب دانش و تجربه برشمرد و افزود: کانون‌ها بذرهای اولیه سازمان‌ها و مجموعه‌های مردم نهاد هستند.

دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نیز در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی رویش به توانمندسازی و ارتقای دانش دانشجویان از طریق کانون‌ها به عنوان یکی از اهداف برگزاری جشنواره اشاره کرد که از طریق کارگاه‌های آموزشی در کنار جشنواره و برای کانون‌ها انجام شد.

وی اظهار نمود: دانشجویان فعال در کانون‌های دانشجویی، بخش مهمی از فعالیت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ها را انجام می‌دهند.

برگزیده های کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه فردوسی مشهد در هشتمین جشنوارۀ ملی رویش به شرح زیر می باشد:

کانون شعر و ادب دانشگاه فردوسی مشهد

کانون فیلم و عکس دانشگاه فردوسی مشهد

کانون هنرهای تجسمی دانشگاه فردوسی مشهد

کانون موسیقی دانشگاه فردوسی مشهد

کانون سبزاندیشان دانشگاه فردوسی مشهد

کانون قرآن و عترت دانشگاه فردوسی مشهد

کانون کتاب و اندیشه دانشگاه فردوسی مشهد

کانون نجوم دانشگاه فردوسی مشهد

کانون تئاتر برای نمایش تئاتر PH11

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه