اطلاعیه کلاس های اوقات فراغت تابستان 1402

ارسال شده در تاریخ :

ET1

مدیریت فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه دانشگاه فردوسی مشهد در آستانه تعطیلات تابستانی و به منظور غنی سازی اوقات فراغت و با رویکرد توجه بیشتر به آموزش های مهارتی، کلاس های تابستانی اوقات فراغت ویژه دانشگاهیان ( ویژه خانواده محترم اساتید، کارکنان، دانشجویان ) را به شرح زیر برگزار می کند.

کلاس های تابستانی فوق برنامه فرهنگی و هنری در یک دوره هشت هفته ای از روز شنبه 17 تیرماه آغاز می شود. کلاس ها از ساعت 8 صبح الی 13 در محل مجتمع کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه فردوسی مشهد تشکیل می شود.

رشته های برنامه ریزی شده شامل: آموزش روخوانی، روانخوانی و حفظ قران کریم، طراحی و نقاشی، خوشنویسی، صنایع چرم، پتینه، نرم افزارهای گرافیکی، عکاسی، اصول خبرنگاری، آموزش زبان عربی ویژه اربعین و ... خواهد بود .

خاطر نشان می شود ثبت نام کلاس های تابستانی از روز شنبه 10 تیرماه تا چهارشنبه 14 تیر به صورت حضوری از ساعت 9 الی 13 در محل مجتمع کانون های فرهنگی و هنری انجام می شود.

گفتننی است با توجه به محدودیت ثبت نام اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند. همچنین علاقه مندان جهت ثبت نام باید تصویری از مدرک شناسایی معتبر و یک قطعه عکس به همراه داشته باشند.

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره تماس 38806459 تماس حاصل فرمایند.

ET2

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه