ابقای رئیس دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

دکتر محمد کافی، رئیس دانشگاه فردوسی مشهد در حکمی دکتر احمد نظامی استاد گروه آموزشی اگروتکنولوژی دانشکده کشاورزی دانشگاه را با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال دیگر در سمت رئیس دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد ابقا کرد.

در این حکم آمده است:

با اهدای سلام،

ضمن تشکر از تلاش‌های ارزنده جناب‌عالی در سمت ریاست دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد و نظر به تجارب و شایستگی‌های شما، به‌موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال در این سمت ابقا می‌شوید. امید است با استفاده از دانش و تجربه اعضای هیأت علمی، کارشناسان و کارکنان محترم کماکان شاهد اعتلای جایگاه دانشکده کشاورزی باشیم، همچنین بهره‌گیری از خرد جمعی، توجه به اندیشه‌های نوآورانه به‌ویژه در حوزه ارتباطات برون دانشگاهی و مسئولیت‌پذیری اجتماعی، تلاش در تسهیل امور مربوط به دانشجویان و همسویی با پیشبرد اهداف سند راهبردی دانشگاه ازجمله انتظاراتی است که امیدوارم چون گذشته به انجام آن اهتمام ورزید. موفقیت و سلامتی روزافزونتان را از خداوند متعال خواستارم.

محمد کافی

رئیس دانشگاه

 

لازم به ذکر است دکتر احمد نظامی استاد گروه آموزشی اگروتکنولوژی دانشکده کشاورزی دانشگاه می‌باشد که ریاست دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد از سال 1396 بر عهده ایشان است.

آخرین اخبار