آیین گرامیداشت روز پزشک در مرکز بهداشت و درمان دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

ارسال شده در تاریخ :

دکتر حمیدرضا طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه و دکتر رضا پیشقدم معاون آموزشی دانشگاه روز دوشنبه اول شهریور ماه 1400 مصادف با روز پزشک با حضور در مرکز بهداشت و درمان دانشگاه ضمن بازید از مراحل پذیرش و واکسیناسیون دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشگاه،  روز پزشک را به خانم دکتر پاسالار رئیس و کادر درمانی مرکز بهداشت و درمان دانشگاه تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه دکتر طاهری در این بازدید اظهار نمود: در روزهایی که کشور گرفتار ویروس کرونا است کادر درمان مرکز بهداشت و درمان دانشگاه با صبر، فداکاری، ایثار و ازخود گذشتگی برای  مقابله با ویروس منحوس کرونا تلاش های ارزنده ای انجام داد.

معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه افزود: تلاش های کادر درمانی مرکز بهداشت دانشگاه در امر واکسیناسیون دانشگاهیان موجب آرامش و سلامت خانواده بزرگ دانشگاه فردوسی مشهد شد ایشان در ادامه به واکسیناسیون دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشجویی دانشگاه به عنوان دستاوردی شایسته اشاره نمود .

دکتر طاهری تاکید نمود: اگر همدلی واحدهای مختلف دانشگاه به ویژه مدیریت رفاه و سلامت نبود این مهم میسر نمی گردید.

دکتر رضا پیشقدم معاون آمورشی دانشگاه فردوسی مشهد نیز که در این بازدید حضور داشت اظهار نمود: نیروی انسانی هر سازمان سرمایه واقعی آن سازمان است و جای بسی افتخار است  که دانشگاه فردوسی مشهد چنین سرمایه های عظیمی دارد.

در پایان این بازدید دکتر طاهری و دکتر پیشقدم با اهدای لوح تقدیر به خانم دکتر پاسالار پزشک و رئیس مرکز بهداشت و درمان روز پزشک را به ایشان تبریک گفته همچنین با اهدای گل به کلیه پرسنل مرکز بهداشت و درمان دانشگاه فردوسی مشهد از آنان تقدیر و تشکر نمودند.

doctor14002

doctor14003

doctor14004

doctor14005

doctor14006

doctor14007

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه