ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه، اختتامیه شصت و نهمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور عصر روز جمعه 23 اردیبهشت ماه 1401 در تالار رودکی پردیس دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید دبیران کارگروه های مختلف جمع‌بندی مباحث مطرح شده در جلسات مجزای معاونان دانشجویی عضو کارگروه خود را مطرح کردند.

از مسائل مطرح شده از سوی دبیران کار گروه های مختلف این نشست، امور مربوط به خوابگاه، تغذیه، انواع وام های دانشجویی، مسائل دوران پسا کرونا و ارائه طرح هایی برای این دوره، برگزاری جلسات با دانشجویان جدیدالورود برای آشنایی با آیین نامه های مختلف دانشجویی و توسعه اماکن ورزشی، طرح پایش سلامت روان دانشجویان از جمله مواردی بود که به آن اشاره شد.

در ادامه جلسه و پس از طرح مباحث مطرح شده، دکتر داداش پور معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان ضمن تشکر از دکتر ضابط رئیس و دکتر غفاری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه و کارشناسان حوزه معاونت برای برگزاری خوب نشست معاونان دانشجویی در دانشگاه فردوسی مشهد اظهار نمود: با توجه به گزارش عملکرد دبیران کارگروه های مختلف امیدواریم موارد مطرح شده بصورت مستند تهیه شود تا برای اجرا به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی ارسال شود.

دکتر داداش پور در ادامه از معاونان دانشجویی دانشگاه ها درخواست کرد قانون جوانی جمعیت و خانواده را در نظر گرفته تا وظایفی که بر اساس این قانون بر عهده دانشگاه ها می باشد به نحو احسن انجام شود و اعلام کرد دانشگاه ها تلاش خود را برای جذب دانشجویان خارجی انجام دهند.

لازم به ذکر است شصت و نهمین نشست معاونان دانشجویی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور در روز های پنجشنبه 22 و جمعه 23 اردیبهشت ماه 1401 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید.

ekhtetamm4

ekhtetamm1

ekhtetamm2