ارسال شده در تاریخ :

هیأتی عالی رتبه متشکل از مسئولان احزاب کشور پاکستان 28 دی ماه 1398 با حضور در دانشکده الهیات و معارف اسلامی با دکتر رئیسیان دیدار و گفتگو کردند.

 

در این دیدار دکتر رئیسیان رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی ضمن خوش آمدگویی و معرفی رشته ها و گروه های آموزشی، به بیان فعالیت ها و تفاهم نامه های بین المللی دانشکده الهیات پرداخت.

سپس شیخ لیاقت بلوچ رهبر حزب جماعت اسلامی پاکستان پیشرفت های خیره کننده جمهوری اسلامی ایران را با وجود تحریم ها مایه افتخار جهان اسلام دانست و بر اتحاد مسلمانان تأکید کرد و آن را رمز موفقیت و پیشرفت در علوم مختلف و عاملی جهت ارائه اسلام حقیقی به جهان برشمرد.

رهبر حزب جماعت اسلامی پاکستان ادامه داد با توجه به نقش جمهوری اسلامی و پیشرفت هایی که داشته است ما از ایران توقع داریم در این میدان پرچمدار دنیای اسلام باشد.

وی سپس به معرفی مختصری از مؤسسات و مراکز دینی پاکستان پرداخت و عنوان کرد اگر این ارتباط با مراکز علمی و دینی ایران ایجاد شود در راه معرفی اسلام حقیقی به جهان بسیار مؤثر خواهد بود و ما این آمادگی را داریم که بین دانشگاه شما و دانشگاه های خصوصی خودمان و دانشگاه های دولتی پاکستان این ارتباط را برقرار کنیم.

در پایان دکتر غلامرضا رئیسیان نیز ضمن اعلام آمادگی، ایجاد ارتباط با مراکز دینی، اسلامی و دانشگاهی منطقه را در اولویت دانست.

98102903

98102902

98102904