ارسال شده در تاریخ :

دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گرامیداشت روز کارمند را به تمام کارکنان شریف دولت به‌ویژه خانواده بزرگ دانشگاه فردوسی مشهد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد در این پیام آمده است:

این روز نمادین، فرصتی است تا به یاد بیاوریم که انجام کارها همت والایی می‌طلبد که بی‌شک بدون تلاش و دستان پرتوان کارکنان دلسوز محقق نمی‌شود. ما در دانشگاه فردوسی مشهد وارث افتخارات بزرگی هستیم که بدون شک ثمره‌ی تلاش‌های همدلانه‌ی این مجموعه‌ی بزرگ است و اگر کامیابی حاصل‌شده است به لطف تلاش اعضای این خانواده است. تاریخچه پربار دانشگاه بهترین گواه است که این دانشگاه عمری را به‌سلامت گذرانده است و ثمره صلابتش را امروز در جایگاه ملی و جهانی  به‌روشنی می‌توان دید.

سال‌هاست که برای آبادانی و بالندگی این مرزوبوم قشر زحمتکش کارکنان تلاش می‌کنند و شاید به‌جرئت بتوان گفت در فراز و نشیب‌های اقتصادی اجتماعی کارمندان جزء اولین گروه‌هایی هستند که اثر نامهربانی روزگار را بر دوش خود احساس می‌کنند و با صبوری و شکیبایی با ناملایمات کنار می‌آیند، چراکه ارزنده‌ترین سرمایه خود را شرافت کاری و عزت‌نفس می‌دانند که چنین نگرشی به‌حق ستودنی است.

برای این‌جانب افتخار بزرگی است که با گروهی از شریف‌ترین و دلسوزترین کارکنان دولت در دانشگاه فردوسی مشهد همکار هستم، بزرگوارانی که به‌خوبی می‌دانند در راستای نیل به‌سوی اهداف کلان دانشگاه گامی هرچند کوچک اما مفید، ما را به‌سوی هدف والای خود نزدیک‌تر می‌کند، هدفی که در دل خود اعتلای فرهنگی و علمی فرزندان و جوانان این خانواده را در بردارد و برای تحقق آن، پشتیبانی، همدلی و دلسوزی همه اعضای خانواده ضروری است.

پاینده باد همت عالی و خدمت آگاهانه و بی چشمداشت تان.

دکتر کافی

رئیس دانشگاه

.

.

.

.

.

اخبار و رویدادهای دانشگاه فردوسی مشهد  را در  پیام رسان های زیر بخوانید

 

پیام رسان سروش:

 

http://Sapp.ir/fumsoroush

پیام رسان ایتا:

https://eitaa.com/ferdowsieum