ارسال شده در تاریخ :

مراسم تقدیر از دانشجویان برتر رشته‌ها و مقاطع تحصیلی دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور هیئت‌رئیسه، مدیران گروه‌های آموزشی و تعدادی از اساتید و دانشجویان در سالن ابونصر هروی این دانشکده برگزار شد.

این برنامه با تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید شروع شد و در ادامه، دکتر نظامی، رئیس دانشکده کشاورزی در سخنان خود ضمن تبریک به دانشجویان برگزیده، از آنان خواست فراگیری و آموزش را با حس مسئولیت توأم نمایند و نوآوری و نگاه به آینده را در ادامه مسیر موردتوجه قرار دهند.

رئیس دانشکده کشاورزی افزود: در کنار آموزش، تلاش‌های فردی شما برای کسب یافته‌های جدید حیاتی است، از سوی دیگر دانسته‌های شما به تنهائی راهگشا نیست و با توجه به کاربردی بودن رشته کشاورزی، باید تأثیرگذار باشید و این نقش را از طریق کسب مهارت و فناوری‌های نوین تکمیل نمایید.

وی اظهار نمود: این شاخه از علم جنبه‌های کاربردی و هنرهای فراوانی را در خود جای‌داده و کسانی که مجهز به این جنبه‌ها و هنرها باشند می‌توانند خود را به جامعه عرضه نمایند و جایگاه خود را تثبیت کنند، درواقع بازار کار این رشته متعلق به دانش‌آموخته ماهر شایسته است. دانشجویان باید ضمن رقابت، اشتراک‌گذاری دستاوردهای جدید علم را باهم تمرین نمایند و قدرشناس حضور در این موقعیت زمانی و مکانی، همچنین اساتید و والدین خود باشند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از دانشجویان برتر دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد تجلیل به عمل آمد.

ksh97102

ksh97103

ksh97104