ارسال شده در تاریخ :

به گزارش  روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، پیرو تفاهم‌نامه ​دانشگاه فردوسی مشهد و اداره کل آموزش‌وپرورش استان خراسان رضوی جمعی از مدیران دبیرستان‌های دوره اول پسرانه مشهد به همراه معاونین خود به دعوت دکتر میرزا وزیری، رئیس کالج دانشگاه فردوسی مشهد و نماینده دانشگاه در امور دانش‌آموزی، در جلسه‌ای گرد هم آمدند.

در ابتدای جلسه که با موضوع “هم‌اندیشی مدیران دبیرستان‌های دوره اول پسرانه مشهد با دانشگاه فردوسی مشهد” برگزار شد، دکتر میرزا وزیری ضمن ارائه گزارشی از مسابقات علمی برگزارشده با همکاری دانشگاه فردوسی مشهد برای دانش آموزان، چشم‌اندازی از برنامه‌های آینده دانشگاه در این حوزه را ارائه نمود.

همچنین سلطانی، رئیس اداره آموزش متوسطه اول استان نیز ضمن ابراز خرسندی از همکاری‌های صورت گرفته بین دانشگاه فردوسی مشهد و اداره کل آموزش‌وپرورش خراسان رضوی در برگزاری المپیادهای علمی دانش‌آموزی، ابراز امیدواری کرد همکاری‌های آینده موجب رشد و پویایی جامعه دانش‌آموزی استان گردد. در ادامه جلسه حاضران پیرامون آموزش‌های موردنیاز معلمان و دبیران، هدایت تحصیلی دانش آموزان برای انتخاب رشته مناسب دانشگاه (که از پایه نهم انجام می‌شود)، برگزاری رویدادهایی در جهت دانش‌افزایی و مهارت افزایی دانش آموزان، آماده‌سازی ایشان برای زندگی در جامعه امروزی و پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.

841621