ارسال شده در تاریخ :

با آرزوی سلامتی و شادی برای خانواده خوب و پرتوان دانشگاه، امسال نیز همچون سال هایی که گذشت، تلاش فرزندان عزیز شما خانواده بزرگ را ارج می نهیم. فرزندان برومندی که امسال در حدود 500 نفر از ایشان با افتخارآفرینی در کسب رتبه های برتر آموزشی، خانواده های خویش را سربلند کردند. هر چند فصل جدید آموزش، پیوندهای کلامی و چشمی معلمان و دانش آموزان را وابسته به پیوستگی ارتباط در جهان مجازی ساخته است و گاه اخلال در این راهرو مجازی، گسستی است بر این پیوند، اما پیوند قلبی خانواده، مدرسه اخلاق، عشق و محبت در هر خانه برای امید به ایرانی زیبا، پرمهر و پیشرفته با وجود فرزندان کوشا امروز است.

دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، ضمن شادباش به فرزندان عزیز خانواده فرهیخته دانشگاه و آرزوی بهترین ها برای ایشان، نشریه شکوفه های دانشگاه در سال 1399 را همراه با هدیه ای به رسم یادبود همگام با فضای جدید آموزشی و در عمل به رسالت دانشگاه سبز و حذف کاغذ تقدیم می کند.

دریافت فایل PDF شکوفه های دانشگاه

خواهشمند است همکاران بزرگوار از روز شنبه 10 آبان ماه  برای دریافت هدیه به دفتر ریاست و روابط عمومی (جناب آقای مسعود سلیمانی فر-داخلی 2491) مراجعه فرمایند.