ارسال شده در تاریخ :

به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم تقدیر از بازنشستگان سال 1397 اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید.

این مراسم صبح روز سه شنبه 16 بهمن ماه 1397 با حضور مرتضی ایمن شهیدی مدیر حراست دانشگاه، حجه الاسلام والمسلمین موسوی نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و امام جماعت اداره حفاظت فیزیکی، محسن قانع قصاب فرمانده پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه و جمعی از همکاران شاغل و بازنشسته به همراه خانواده محترمشان برگزار شد  که طی آن از 12 همکار اداره حفاظت فیزیکی که در سال 1397 بازنشسته شده یا تا پایان سال جاری به درجه بازنشستگی نائل می آیند تقدیر بعمل آمد.

رئیس اداره حفاظت فیزیکی و انتظامات دانشگاه در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و خیر مقدم به حضار، از خدمات و تلاش‌های بی دریغ پرسنل انتظامات تشکر و قددرانی نمود و از خداوند متعال توفیق روزافزون این عزیزان را خواستار شد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین موسوی نماینده نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با تبریک چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و دستاوردهای انقلاب به پنج اصل موفقیت در سیره فاطمی بعنی امت واحده، حفظ امام، حفظ وحدت، خیر رسان بودن و رعایت تقوای الهی اشاره نمود.

حسن ختام برنامه، اهدای هدایا به بازنشستگان بود. در این مراسم از ابوالقاسم دهقانی، شمعلی شمعی، علی اصغر صادقی، قاسمعلی صفائی، جواد صادقی منش، حسن عطاردی، غلامعلی عباس منش، حسین علیپور، برات الله محمودی گاه، براتعلی منفرد و رحمت الله نعمتی گاه که به بازنشستگی نائل آمده بودند و سیدحسن احمدی که پس از 18 سال خدمت در اداره حفاظت فیزیکی به دانشکده ریاضی منتقل شد؛ تقدیر بعمل آمد.

841715

841716

841717

841718