ارسال شده در تاریخ :

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

 

ضایعه دردناک فقدان سردار فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی دکتر حاج نادر طالب زاده را به محضر امام عصر عجل الله فرجه الشریف و رهبر معظم انقلاب، خانواده او و همه دوستداران انقلاب تسلیت می گوئیم.

این بزرگ مرد عمری در  خط مقدم جبهه رسانه ای علیه دشمنان جمهوری اسلامی ایران و بدخواهان جبهه مقاومت جانانه ایستاد و نقش بسیار مثبتی در یکپارچگی انسان های آزاده در سرتاسر جهان علیه ظلم و استبداد ایفا نمود.

 جبهه استکبار که از فعالیت های بشر دوستانه و اثر بخش او در گسترش آرمان های انقلاب به وحشت افتاده بود او را در فهرست شخصیت های تحریم‌ شده قرار داد.

از جمله کارهای بسیار مهم وی دبیری همایش ضد صهیونیستی " افق نو" بود که فعالان و شخصیت های برجسته بین المللی ضد جنگ و آزاده دنیا را برای محکومیت جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی دور هم جمع نمود. 

گزاف نیست که بگوییم حاج نادر هویت متکثر انقلابی و اسلامی حاج قاسم در عرصه فرهنگ و رسانه بود.

او نیز خودش را سرباز عرصه فرهنگ انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه آن می‌دانست و تمام  سختی‌ها و رنج ها را در این عرصه به جان خرید.  او  جانباز دفاع مقدس بود و درگذشت شهادت گونه اش در روز قدس یاد آور دفاع هوشمندانه او از مسئله فلسطین به عنوان مسئله اول و محور مشکلات جهان اسلام است. روحش شاد، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته.

کانون بسیج اساتید دانشگاه فردوسی مشهد