پیام تبریک معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن

ارسال شده در تاریخ :

دکتر حمیدرضا طاهری معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد طی پیامی فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن را به دانشگاهیان دانشگاه فردوسی مشهد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت فاد در این پیام آمده است:

 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

امروز بیداری زن مسلمان از برکات بزرگ انقلاب عظیم اسلامی است.

مقام معظم رهبری

وجود مقدس زهرای مرضیه (س) در پیشگاه ذات اقدس متعال و ائمه معصومین (ع) از عظمت و منزلت بی‌بدیلی برخوردار بوده وزندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای همه انسان‌ها به‌ویژه زنان مسلمان است.

حضرت فاطمه زهرا (س) شجره طیبه ای است که برکت وجودش، آبشخور دل‌های شیفته مؤمنانی است که در برهوت هستی در پی آب حیات می‌گردند.

او عطیه‌ای الهی است که درکِ ژرفای اقیانوس فضایلش در توان ما نیست. جایگاه رفیع او خیره‌کننده دیدگان هر صاحب بصیرتی است که توان هر بیان و کلامی را از انسان می‌ستاند.

این‌جانب ضمن تبریک میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س) سرور بانوان جهان، عطای خداوند سبحان، کوثر قرآن، همتای امیر مؤمنان و الگوی بی‌بدیل تمام جهانیان و روز بزرگداشت مقام زن و مادر به همه بانوان دانشگاهی اعم از استاد، کارمند و دانشجو؛ روز ولادت حضرت امام خمینی (ره) را نیز تبریک و تهنیت می‌گویم و امیدوارم همه، توفیق بهره‌گیری از زلال معنویت حضرت صدیقه طاهره (س) را به دست آوریم و نیز امیدوارم محیط دانشگاه و محیط جامعه از عطر وجود آن بی‌بدیل خلقت معطر گردد.

دکتر حمیدرضا طاهری

معاون فرهنگی اجتماعی و دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد

آخرین اخبار