برگزاری مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد

ارسال شده در تاریخ :

مراسم تودیع دکتر رجبی مشهدی رئیس پیشین و دکتر پور رضا  رئیس جدید  دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه منابع دانشگاه ،  مشاور عالی رئیس دانشگاه، رئیس دفتر و روابط عمومی دانشگاه، تعدادی از روسای دانشکده های دانشگاه و جمعی از اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده مهندسی در سالن شورای این دانشکده برگزار شد.

در این مراسم دکتر کیوانفر معاون برنامه ریزی و توسعه منابع دانشگاه، از زحمات و تلاش های  دکتر رجبی مشهدی در زمان ریاست ایشان در دانشکده مهندسی قدردانی نمود و اظهار امیدواری نمود که بعد از سفر مطالعاتی ایشان، دانشگاه  بتواند بیش از پیش از توانایی ایشان بهره مند شود.

دکتر هاشمی مشاور رئیس دانشگاه نیز از دکتر رجبی مشهدی که از مدیران خوش فکر می باشند، قدردانی نمود.

سپس  دکتر رجبی مشهدی رئیس سابق دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد اظهار داشت: من نسبت به دانشکده مهندسی احساس عاطفی دارم زیرا که در این دانشکده تحصیل کردم، رشد کرده و فرصتی پیدا کردم که در این واحد آموزشی که از دانشکده های برتر دانشگاه است، خدمت کنم.

وی اظهار نمود: ما باید نگاه واقع گرایی به مسائل کشور داشته و با توجه به وضعیت کنونی کشور یک رسالت خاصی داریم و اینکه توانایی حل چالش ها و مسائل مختلف را داشته باشیم، خوشبختانه محور کاربردی کردن دانشکده مهم ترین کاری بود که در این دانشکده شروع شد و افتخار میکنم که توانسته ایم بعنوان یک گفتمان قالب عمل کنیم و در ادامه به برخی از اقدامات دانشکده در دوره تصدی خود از جمله احداث ساختمان گروه کامپیوتر و موارد دیگر اشاره نمود و تهیه تاریخ شفاهی دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد را ازدیگر اقدام مهم خواند و درخواست نمود که مسئولان دانشکده اینکار را به اتمام رسانند.

لازم به ذکر است پس از سخنان دکتر ساده و دکتر پور رضا معاونین دانشکده با اهدای لوح تقدیر از طرف ریاست دانشگاه از زحمات و تلاش های دکتر رجبی تقدیر گردید.

.

لازم به ذکر است دکتر کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد  در حکمی دکتر حمیدرضا پور‌رضا استاد دانشکده مهندسی دانشگاه را  به سمت  رئیس  دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد منصوب کرد.

در حکم ریاست دانشگاه آمده است :

با سلام و احترام،

نظر به مراتب تعهد و شایستگی‌های جناب‌عالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت دو سال به عنوان رئیس دانشکده مهندسی منصوب می‌شوید. امید است با استفاده از دانش و تجربه استادان و کارشناسان، امور محوله آن دانشکده را بر اساس اسناد فرادستی بویژه سند راهبردی دانشگاه به نحو احسن مدیریت فرمایید. تعامل بین گروههای آموزشی، بهره گیری از خردجمعی، توجه به اندیشه های نوآورانه اعضای هیات علمی دانشکده و به کارگیری آن، به ویژه در حوزه ارتباطات برون دانشگاهی و کمک به جامعه در راستای مسئولیت اجتماعی دانشگاه، همچنین تلاش در تسهیل امور مربوط به دانشجویان، از جمله انتظاراتی است که امیدوارم به انجام آن اهتمام ورزید و شاهد رشد روزافزون اقدامات مؤثر جناب‌عالی باشیم. موفقیت شما را از خداوند متعال خواستارم.

محمد کافی

رئیس دانشگاه

ارسال کننده خبر: اسدیان

tmmohandesi2

tmmohandesi3

آخرین اخبار