انتخاب مجدد مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه فردوسی مشهد به‌عنوان دبیر شورای مدیران امور اداری و پشتیبانی منطقه 9 کشور

ارسال شده در تاریخ :

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، در نشست شورای مدیران امور اداری و پشتیبانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور که در دانشگاه بیرجند برگزار شد. دکتر کمال‌الدین ناصری دانشیار دانشکده منابع طبیعی و محیط‌زیست دانشگاه و مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه فردوسی مشهد مجدداً به مدت دو سال دیگر به‌عنوان دبیر شورای مدیران امور اداری و پشتیبانی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور انتخاب شد.

در این نشست که با حضور مجید باروت کوب زاده، مدیر مناطق امور اداری و پشتیبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مدیران امور اداری دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری منطقه 9 کشور روز چهارشنبه 17 بهمن در دانشگاه بیرجند 97 برگزار شد، آقای باروت کوب زاده، در خصوص راهکارها و وظایف مدیران امور اداری و دبیران مناطق برای اصلاح فرآیندها و آیین‌نامه‌ها ارائه داد.

سپس در خصوص نحو اجرای آیین‌نامه استخدامی اعضای غیر هیئت‌علمی بحث و تبادل‌نظر شد و مهندس ساقی مدیر کارگزینی دانشگاه فردوسی مشهد ضمن تشریح مواد و تبصره‌های تغییریافته آیین‌نامه به سؤالات حاضران در این مورد پاسخ داد.

لازم به ذکر است در پایان این نشست انتخابات دبیری منطقه برگزار شد که پس از اخذ و شمارش آرا، مدیر امور اداری و پشتیبانی دانشگاه فردوسی مشهد مجدداً به‌عنوان دبیر شورای مدیران امور اداری و پشتیبانی منطقه 9 کشور انتخاب شد و آقای افتاده از پارک علم و فناوری خراسان رضوی نیز به‌عنوان قائم‌مقام دبیر انتخاب شد.

841722

آخرین اخبار