انتخاب دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دانشگاه اثرگذار در برنامه ریزی درسی آموزش عالی ایران

ارسال شده در تاریخ :

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با ارسال حکمی در تاریخ 2 شهریور 1400 به دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه ضمن تقدیر از تلاش های اعضای هیأت علمی و کارشناسان مرتبط با آموزش، این دانشگاه را به عنوان دانشگاه اثرگذار در برنامه ریزی درسی آموزش عالی ایران معرفی نمود.

متن پیام دکتر غلامی به شرح زیر می باشد:

ریاست محترم دانشگاه فردوسی مشهد

سلام علیکم

بدون تردید، توسعه و پیشرفت علم و فناوری جمهوری اسلامی ایران مرهون کوشش جامعه بزرگ دانشگاهی کشور در این مسیر دشوار و طولانی است. در کوران این مساعی ارزشمند جمعی، آنچه راه نیل به آرمان مشترک را هموار می سازد حضور و مشارکت استادان دلسوز و همکاران دانشمندی است که از بذل خالصانه توان، اندیشه و تخصص خود برای اعتلای آموزش عالی کشوردریغ نمی ورزند.

اکنون این فرصت مغتنم فراهم آمده است تا از مدیران، اعضای هیأت علمی، و کارشناسان ذی ربط آن دانشگاه که باهدف ارتقای کیفیت آموزش کارآمد، تقاضامحور و روزآمد از طریق «تدوین و بازنگری برنامه های درسی»، همکاری می کنند تشکر و قدردانی کنم. در نتیجه این کوشش و همکاری ها با کمال مسرت آن دانشگاه به عنوان:

«دانشگاه اثرگذار در برنامه ریزی درسی آموزش عالی ایران»

درطول سال های 1396 تا 1400 ارزیابی و معرفی می شود. امید دارم آثار پربرکت و ارزشمند این جایگاه در زمینه تدوین و بازنگری برنامه های درسی در سال های آینده نیز مستدام و شکوفا باقی بماند.

از خداوند بزرگ پیشگامی و استمرار حضور موثر آن دانشگاه را در صحنه پویای آموزش عالی کشور خواهانم.

منصور غلامی

1400060202

آخرین اخبار

بازتاب اخبار دانشگاه