آیین استقبال از دانشجویان نو ورود دانشگاه فردوسی شهد

ارسال شده در تاریخ :

گردهمایی آنلاین دانشجویان ورودی سال ۹۹ با عنوان "آیین ورود" کلیه مقاطع تحصیلی با حضور هیئت رئیسه دانشگاه فردوسی مشهد، روسا و معاونان دانشکده ها و دبیران تشکل های دانشجویی این دانشگاه روز شنبه 24 آبان ماه در تالار رودکی مجتمع کانون های فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت فاد، این مراسم رسمی از ساعت9:30  تا 11 صبح به صورت آنلاین از طریق سامانه های مجازی و اینستاگرام دانشگاه برای دانشجویان نوورود به صورت زنده پخش خواهد شد.

این گردهمایی همه ساله با حضور پرشور دانشجویان طی دو روز متوالی با برنامه های متنوع علمی و فرهنگی از جمله نمایشگاه بزرگ مهر و مسابقات فرهنگی ویژه نو دانشجویان برگزار می گردید که در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا و غیر حضوری بودن فرایند های آموزشی دانشجویان، این مراسم با تصمیم شورای سلامت دانشگاه و ستاد پذیرش دانشجویان ورودی جدید به صورت مجازی و از طریق سامانه های مجازی و صفحات اختصاصی دانشگاه در شبکه های اجتماعی برگزار می شود.

شایان ذکر است در آیین ورود نو دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد دکتر محمد کافی ریاست دانشگاه و حجت الاسلام والمسلمین حسینی مطلق رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت و در ادامه ضمن آشنایی و معارفه مسئولان دانشگاه و روسای دانشکده ها  همچنین دبیران تشکل های دانشجویی فعال در حوزه های علمی، فرهنگی و اجتماعی با دانشجویان نو ورود دانشگاه،  برنامه های فرهنگی متنوع و برگزاری مسابقات آنلاین برنامه ریزی شده است.

گفتنی است این مراسم به صورت زنده از سامانه وبینار دانشگاه به نشانی:

https://vroom.um.ac.ir/farhangi

و صفحات اختصاصی مدیریت روابط عمومی دانشگاه ، مدیریت فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه و باشگاه خبرنگاران دانشجو در اینستاگرام پخش خواهد شد.

صفحه رسمی دانشگاه فردوسی مشهد در اینستاگرام

https://www.instagram.com/ferdowsi.um

صفحه اختصاصی مدیریت فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه در اینستاگرام:

https://www.instagram.com/farhangi.fum

صفحه اختصاصی باشگاه خبرنگاران دانشجو در اینستاگرام:

https://www.instagram.com/fumjc

     

آخرین اخبار