ارسال شده در تاریخ : سه‌شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

 معاونت آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد در راستای رسالت اجتماعی خود و ضرورت فراهم آوردن شرایط مناسب در زمینه هدایت تحصیلی دانش آموزان مستعد شهر مشهد، اقدام به برگزاری طرح مطالعات نوروزی برای پنجمین سال متوالی با مدیریت گروه شناسایی و هدایت استعدادهای برتر (شهاب) دانشگاه در ایام نوروز ۱۳۹۹ نموده است.

به اطلاع دانش آموزان و خانواده محترم آنها می رساند، با توجه به شیوع ویروس کرونا و دستورالعمل های صادره در خصوص عدم برگزاری برنامه های جمعی و تاکید بر حفظ سلامت دانش آموزان، کمیته علمی، اجرایی طرح کوشش شهاب، لغو برگزاری طرح کوشش در ایام نوروز ۹۹ را اعلام می دارد.

ضمن تشکر از استقبال گسترده دانش آموزان محترم در ثبت نام اولیه طرح، علیرغم تأکید بر عدم واریز وجه پیش از دریافت تاییدیه کمیته علمی، برخی از متقاضیان اقدام به واریز وجه به حساب دانشگاه نموده اند. از این رو جهت بازگرداندن مبالغ واریزی، کارشناسان شهاب طی تماس تلفنی نحوه بازگشت مبلغ واریز شده را به اطلاع این عزیزان خواهند رساند.

لازم به ذکر است بر اساس تصمیمات اتخاذ شده، هیچگونه طرح مطالعاتی و اعتکاف دانش آموزی در ایام تعطیلات نوروز ۹۹ در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار نخواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۸۸۰۶۴۶۳ تماس حاصل فرمایید.

 

98121403

آخرین اخبار