ارسال شده در تاریخ : چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹

معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای اجرای سیاست‌ها و اقدامات به منظور توسعه ارتباط دانشگاه‌ها با جامعه و صنعت اقدام به برگزاری رویدادی با عنوان "دومین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت" همزمان با هفته پژوهش نموده است.

 

 دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قصد دارد در راستای تقویت ارتباط دانشگاه­ها با بخش­های مختلف جامعه و صنعت و در راستای بهره گیری از ظرفیت فرهیختگان جامعه در ارائه ایده‌ها و راهکارهای نو در برقراری ارتباط موثر میان دانشگاه و جامعه، همزمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال 99 اقدام به برگزاری رویداد ایده‌های برتر با موضوع ارتباط دانشگاه با جامعه و صنعت نماید.

 

این رویداد با هدف شناسایی و تقدیر از ایده‌ها و الگوهای نوین در توسعه و تسهیل ارتباط دانشگاه­ها، پژوهشگاه­ها و موسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری با جامعه و صنعت برگزار می­گردد. ایده‌های نوین و برگزیده در این رویداد می­تواند در بهبود همکاری‌های بین مراکز علمی و اجرایی موثر واقع شده و بنا به فراخور امکانات و زیرساخت‌های موجود، در دستور کار جهت اجرایی شدن قرار خواهد گرفت.

 برای دریافت اطلاعات بیشتر و فرم ایده پردازی کلیک کنید

99072301

آخرین اخبار