ارسال شده در تاریخ :

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد، دهمین جشنواره فرهنگی - ورزشی کارکنان و اعضای هیئت‌علمی خانم دانشگاه همزمان با هفته بزرگداشت مقام زن در دانشگاه فردوسی مشهد در رشته‌های آمادگی جسمانی، تیراندازی، تنیس روی میز، شنا، تیر و کمان و داژبال برگزار شد و در پایان این دوره از مسابقات نتایج ذیل توسط کارکنان و اعضای هیئت‌علمی خانم دانشگاه بدست آمد:

 

 شنا

نام نام خانوادگی

محل خدمت

مقام کسب شده

مهرناز فتاحی

مرکز کامپیوتر

مقام اول

فاطمه حیدری

مدیریت تربیت بدنی

مقام دوم

زینب رفیعی

مدیریت تربیت بدنی

مقام سوم

 

 تیراندازی

 تفنگ:

نام نام خانوادگی

محل خدمت

مقام کسب شده

زهرا نداف

اداره حفاظت

مقام اول

نسرین نوری

امور دانشجویی

مقام دوم

شیرین قیصری

مدیریت تربیت بدنی

مقام سوم

 تپانچه بادی:

 

نام نام خانوادگی

محل خدمت

مقام کسب شده

سمیه صلاحی

مدیریت تربیت بدنی

مقام اول

لیدا موذن احمدی

مدیریت تربیت بدنی

 

 

  • تیر و کمان

 

نام نام خانوادگی

محل خدمت

مقام کسب شده

منصوره هاشمیان

دانشکده مهندسی

مقام اول

زهرا زاغیان

سازمان مرکزی

مقام دوم

فخرالسادات طباطبائیان

دانشکده علوم ورزشی

مقام سوم

 

 آمادگی جسمانی

  • رده سنی: 42 و بالاتر

 

نام نام خانوادگی

محل خدمت

مقام کسب شده

زهرا کرد

دانشکده مهندسی

مقام اول

زهرا رضازاده

کتابخانه مرکزی

مقام دوم

فرزانه فرجامی

کتابخانه مرکزی

مقام سوم

 

  • رده سنی: کمتر از 42 سال

 

نام نام خانوادگی

محل خدمت

مقام کسب شده

فاطمه ذوالفقاریان

طرح و برنامه

مقام اول

معصومه صالح فر

کتابخانه مرکزی

مقام دوم

زهرا میرزا زاده

دانشکده علوم ورزشی

مقام سوم

 

  • تنیس روی میز

 

نام نام خانوادگی

محل خدمت

مقام کسب شده

نوشین جواهری

دانشکده کشاورزی

مقام اول

فرزانه فرجامی

کتابخانه مرکزی

مقام دوم

زهرا لاری

دانشکده علوم

مقام سوم

 

   دارت

 

نام نام خانوادگی

محل خدمت

مقام کسب شده

منصوره هاشمیان

دانشکده مهندسی

مقام اول

زهرا زاغیان

سازمان مرکزی

مقام دوم

فخرالسادات طباطبائیان

دانشکده علوم ورزشی

مقام سوم

 

داژبال

 مقام اول: مرکز اطلاع رسانی و کتابخانه مرکزی

 

اعضای تیم

رقیه دهستانی

معصومه صالح فر

زهرا کرد

زهرا رضازاده

کبری ناصری

مریم خوش بیان

 

 مقام دوم:  تیم شهید مطهری ب

 

اعضای تیم

زهرا بهارلویی

سمانه تقی زاده

فهیمه عابدی

طاهره جلالی نیا

مهرناز فتاحی

مژگان خدادادی

 

   
   مقام سوم: تیم دانشکده ادبیات و علوم انسانی

 

اعضای تیم

مرضیه دهقان

زهرا بنی اسد

زهره اکرامی

سمیه صلاحی

سکینه ذوالفقاری

زهرا معلم

 

 

 

آخرین اخبار