ارسال شده در تاریخ :

آیین آشنایی دانشجویان نوورود دانشکده علوم ریاضی با بخش‌های مختلف دانشکده و دانشگاه در سالن دکتر بزرگ نیای این دانشکده برگزار شد.

در آغاز این برنامه که به همت معاونت آموزشی-فرهنگی دانشکده علوم ریاضی و با همکاری شورای صنفی، انجمن علمی، بسیج دانشجویی و تشکل‌های دانشجویی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد در روز سه‌شنبه 17 مهرماه 1397 برگزار شد، دکتر علیرضا سهیلی، رئیس دانشکده علوم ریاضی ضمن خوشامدگویی به دانشجویان نو ورود و تأکید بر برنامه‌ریزی هدفمند در امر تحصیل و تعامل بیشتر با استادان، آنان را به مهارت افزایی تشویق و برای آنان آرزوی موفقیت کرد.

دکتر مصطفی رزمخواه، معاون آموزشی- فرهنگی دانشکده نیز ضمن تبریک به دانشجویان نو ورود، آنان را به مراجعه به استادان راهنمای تعیین‌شده برای پاسخگویی به سؤال‌هایشان رهنمون شد. معاون آموزشی- فرهنگی دانشکده آزمایشگاه‌های تخصصی تحقیق در عملیات» و بازی‌سازی را معرفی و دانشجویان را از حضور دفتر همکاری‌های علمی با شهرداری در دانشکده مطلع ساخت. دکتر رزمخواه از دانشجویان خواست که مطالبات علمی‌شان را افزایش دهند و پس از پرداختن به امور درسی در تشکل‌ها نیز حضورداشته باشند.

در ادامه دکتر محمد جان فدا، مدیر گروه ریاضی محض، دکتر سهراب عفتی، مدیر گروه ریاضی کاربردی و دکتر امینی، مدیر گروه آمار ضمن خوشامدگویی به دانشجویان، آنان را به رعایت برنامه درسی برای اجتناب از تداخل درس‌ها و شرکت در مسابقه‌های علمی و المپیادها توصیه کردند.

دکتر مجید میرزا وزیری، عضو هیئت‌علمی گروه ریاضی محض و مسئول شهر ریاضی در صحبتی صمیمانه ضمن اعلام حمایت خود از دانشجویان، آنان را به حضور در المپیادهای علمی، مسابقات علمی دانشجویی و همچنین مشارکت در مجموعه ریاضی برای همه» فراخواند.

مسئول اداره آموزش دانشکده، نمایندگانی از مرکز اطلاع‌رسانی و کتابخانه مرکزی، مدیریت تربیت‌بدنی، مرکز مشاوره و توانمندسازی دانشجویان از دیگر سخنرانان این برنامه بودند که ضمن معرفی حوزه خود، خدمات قابل‌ارائه توسط مرکز مربوطه را برای دانشجویان شرح دادند. همچنین کانون‌های فرهنگی دانشگاه در این جلسه معرفی و مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

در پایان این برنامه، دانشجویان نو ورود از غرفه‌های انجمن‌ها و تشکل‌ها دیدار و با اهداف و برنامه‌های آن‌ها آشنا شدند.

841024

841025

841026

841027

آخرین اخبار