ارسال شده در تاریخ :

بدون تردید دانش‌آموختگان یکی از ثمرات ارزشمند نظام تعلیم و تربیت آموزش عالی کشور هستند که دوره مهمی از زندگی خود را در دانشگاه گذرانده‌اند و اگرچه بر اساس منطقه زندگی یا انتخاب شغل و سایر عوامل، دانش‌آموختگان پس از فراغت از تحصیل دانشگاه را ترک می‌کنند، اما عضویت آن‌ها در دانشگاه لزوماً پایانی ندارد.

در سال گذشته هیئتی متشکل از تعدادی از دانش‌آموختگان دانشگاه فردوسی مشهد به استناد آیین‌نامه تشکیل انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه‎ها (مصوب 1377/4/7 وزیر فرهنگ و آموزش عالی وقت) مبادرت به تشکیل هیئت مؤسس نموده و در نظر دارند به‌زودی انتخابات هیئت اجرایی انجمن را برگزار نمایند.

 بدین‌وسیله از کلیه دانش‌آموختگان دانشگاه فردوسی مشهد دعوت می‌شود با عضویت و شرکت در انتخابات انجمن در شکل‌گیری مقتدرانه این تشکل سهیم باشند. ضمناً اعضای هیئت‌علمی دانشگاه فردوسی مشهد فارغ از اینکه دانش‌آموخته دانشگاه فردوسی مشهد باشند یا خیر می‎توانند عضو مجمع و یا هیئت اجرایی انجمن دانش‌آموختگان باشند.

خواهشمند است برای دریافت آیین‌نامه‌های انجمن و دریافت فرم عضویت در انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه فردوسی مشهد اینجا را کلیک کنید

آخرین اخبار